Swix HS5 Turquoise -10°C/-18°C, 180g
Kód: HS05-18



Detailní popis produktu
HS5 je nejtvrdší skluzný vosk z řady High Speed. Řada High Speed (HS) je speciálně vyvinuta pro mladší závodníky a ambiciózní rekreační lyžaře. Všechny vosky v této řadě se vyznačují vysokým výkonem a dobrou životností. Díky tomu jsou cenově dostupnou volbou pro závody i trénink.
HS5 je vynikající volbou pro chladné podmínky díky své vynikající životnosti a vlastnostem suchého tření. Je skvělou volbou pro sjezdové lyžování, snowboarding a běžecké lyžování. Přestože je to vosk pro chladné podmínky, jeho bod tání usnadňuje aplikaci než u mnoha podobných vosků v této oblasti, aniž by byla ohrožena jeho skluznost. Je vhodný pro čerstvý sníh, transformovaný sníh a umělý sníh.
Jak aplikovat HS5:
- Rychlost voskovací žehličky by měla být přibližně 8-10 sekund pro bruslařské nebo sjezdové lyže.
- Vosk lze po vychladnutí na pokojovou teplotu (10 min.) znovu nahřát pro lepší životnost.
- Po přibližně jedné minutě seškrábněte plexi škrabkou.
- Je důležité mít dobrou voskovací žehličku, aby se vosk účinně roztavil.
HS5 lze použít samostatně jako závodní vosk nebo jako základní vosk pro jiné závodní produkty. Doporučená teplota voskovací žehličky: 160°C.
Řada HS je k dispozici jak jako skluzný vosk, tak jako tekutý produkt.
Klíčové vlastnosti:
- Fantastický pro chladné podmínky
- Pro trénink a závody
- Zlepšuje skluz lyží
- Bez fluorokarbonů a 100% biologicky odbouratelný
- Důkladně testován v různých podmínkách
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vosky |
|---|---|
| EAN: | 7045952543116 |